Pes 2010 Türkçe Yama

Pes 2010 için Türkçe Dil Paketi
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 640 KB
  • Version
  • Dil Türkçe
  • Firma TRYama
Efsanevi oyun Pro Evolution Soccer 2010 futbol simülasyonu için Türkçe dil paketi.
Efsanevi oyun Pro Evolution Soccer 2010 futbol simülasyonu için Türkçe dil paketi.
 
Efsanevi bir seri olan PES her sene çıkartığı oyunları ile milyonlarca kişi tarafından takip edilen bir fenomen yarattı. Futbol günümüzde en popüler spor olarak zirvede. Bu durumda futbol oyunları da oldukça popüler durumda. Her sene yayınlanan demosu ve ardından piyasaya sürülen oyunlar milyonlarca kişi tarafından takip ediliyor. 
 
İndireceğiniz bu eklenti dosyası ise Pes 2010 oyununu Türkçe olarak oynamanızı sağlayacak olan eklenti paketidir. Yamayı kurduktan sonra oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz.
 
Yamayı kurmaya başlamadan önce pro evolution soccer pes 2010 oyununu tamamen kapatmalısınız. Programın arka planda çalışmadığından emin olmalısınız. Türkçe yamayı Pro Evolution Soccer oyununu kurduğunuz dizine kurmalısınız. Varsayılan olarak Pro Evolution Soccer 2010 türkçe yama dil eklentisi c:program fileskonamipro evolution soccer 2010img klasörüne kurulacaktır. Eğer siz oyunu farklı bir klasöre kurmuşsanız, pes2010 Türkçe yamanın kurulumu sırasında gözat butonuna tıklayarak oyunu kurduğunuz dizini seçiniz ve kurulumu tamamlayınız. İyi eğlenceler.
 
Pes 2010 Türkçe Yama isimli programın kurulum dosyası sitemizin sunucularından kaldırılmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
Daha Fazla Göster
Pes 2010 Türkçe Yama indir